Jdi na obsah Jdi na menu
 


Turnaj Vyškov 6.2.2011

3. 2. 2011

TURNAJ VE VYŠKOVĚ

6.února 2011
MÍSTO KONÁNÍ
velká hala ZŠ Purkyňova 39 Vyškov

www.mapy.czINFO O TURNAJI
ročník 1997,hrací doba 1x20min,počet hráčů 4+1 s libovolným střídáním,6 mužstev v jedné skupině-hrálo se systémem každý s každým

 

VYŠKOV
BLANSKO
UNIČOV
PROSTĚJOV
VELKÉ MEZIŘÍCÍ
KUŘIM


BLANSKO REPREZENTOVALI

brankář:Jan Matuška
obrana:Filip Blažek,Vít Zemach,Radek Keprt,Martin Kohút
útok:Vladimír Šíbl,Ivo Loula,Libor Vintr,Ondřej Zmeko
trenér Michal ŠenkeříkVÝSLEDKY TURNAJE


BLANSKO
(Zmeko,Kohút,Blažek F.,Šíbl)
UNIČOV
4:3
BLANSKO
(Zmeko,Vintr)
VELKÉ MEZIŘÍČÍ
2:1
BLANSKO
(3 Vintr,2 Blažek F.,Loula)
KUŘIM
6:2
BLANSKO
(Zmeko,Loula,Keprt)
VYŠKOV
3:4
BLANSKO
(Kohút,Šíbl,Vintr)
PROSTĚJOV
3:4
VYŠKOV KUŘIM 5:1
PROSTĚJOV VELKÉ MEZIŘÍČÍ 5:2
VYŠKOV UNIČOV 6:2
PROSTĚJOV KUŘIM 5:1
VYŠKOV PROSTĚJOV 5:2
VELKÉ MEZIŘÍČÍ UNIČOV 1:4
VYŠKOV VELKÉ MEZIŘÍČÍ 2:2
PROSTĚJOV UNIČOV 10:3
VELKÉ MEZIŘÍČÍ KUŘIM 6:6
KUŘIM UNIČOV 2:5

 


CELKOVÉ POŘADÍ


1 VYŠKOV
13b
2
PROSTĚJOV
12b
3
BLANSKO
9b
4
UNIČOV
6b
5
VELKÉ MEZIŘÍČÍ
2b
6
KUŘIM
1b
STŘELCI TÝMU


1 Libor Vintr
5
2
Ondřej Zmeko
3
2 Filip Blažek
3
3
Ivo Loula
2
3
Vladimír Šíbl
2
3
Martin Kohút
2
4
Radek Keprt
1SLOVO TRENÉRA

K turnaji ročníku 1997 a ml.jsme odjížděli s hráči po marodce a bez Maňouška,Študenta a Součka,kteří by určitě pomohli v lepší umístění.S třetím místem jsem však spokojen.Všechny naše zápasy skončily o branku,mimo utkání s Kuřimí.Tu jsme porazili rozdílem,ale jejich mužstvo odehrálo turnaj s ročníkem mladším.Hráli jsme s mužstvy Prostějova,Velkého Meziříčí a Uničova,se kterými se nesetkáváme a pro nás to byla další zkušenost!
Dvě porážky byly dosti ovlivněny sudím,ale já si na to už zvykl.Škoda,že svěřenci nejsou ještě vyzrálí,po taktické stránce,neboť se tomu dalo zabránit,a šahali by tak po příčce nejvyšší.Myslel jsem,že jsme mužstvo,které má velké zkušenosti s takovými halovými turnaji a kluci toho mají neskutečně za sebou,jenomže když se chybuje,tak se i trestá! Herně jsme byli jednou nahoře a jednou dole.Zápas s Vyškovem byl podle mne nejlepším v turnaji.
Střelecky jsme dopadli jako čtvrté mužstvo(ovlivnilo to spoustu neproměněných šancí),obranná fáze byla lepší - druzí nejméně branek (některé zbytečné - třeba s Kuřimí).Dobrá hra byla odvedena od čtyř hráčů,ostatní standart,nebo mají na víc! Jsme však v přípravě a prověří nás hlavně jarní část krajské soutěže.Při absenci na trénincích,mám docela obavy! Chtěl bych,aby tento ročník z přípravy co nejdéle těžil.
Těšme se na turnaje v Blansku (19.2.starší,26.2.mladší),kde budeme skládat v každé kategorii po dvou mužstvech.Bude to zajimavá konfrontace.

VIDEO
www.fkblansko.estranky.cz/clanky/videa/tvszFOTO
získal jsem pár fotek od nějaké slečny či paní Charlotty z Vyškova,fotky fotil její přítel a jsou celkem zajimavé,přidal jsem ještě pár fotek z mého foťáčku,kéž by takových spolupracovníků bylo více,tímto ji děkuji a doufám že se nebude zlobit za uveřejnění,přidal jsem to k fotkám z turnaje v Bohunicích

turnaje2010-11.webz.cz/